פלדנקרייז ירושלים

פלדנקרייז שיעורים

אם נמאס לכם מכאבי הברכיים, הגב, הצוואר או הכתפיים כדאי לכם להצטרף לשיעור פלדנקרייז ירושלים. הפעלת הגוף בשיטת פלדנקרייז תורמת לפיתוח העצמי ולארגון הגוף. העשייה בשיטה נעשית ללא הפעלת כח ומאמץ רבים ומביאה את גוף המתאמן למצב שהוא גמיש יותר ואלסטי. בסטודיו פנימה בירושלים מתקיימים שיעורי פלדנקרייז עם טובי המורים המקצועיים והמומחים שבתחום. צרו קשר והגיעו לשיעור ניסיון ולא תתחרטו.

פלדנקרייז ירושלים – בואו לזוז

כמו רבות מהשיטות פלדנקרייז קרויה על שם ממציא השיטה משה פלדנקרייז. משה פלדנקרייז האמין במיקסום התנועה במינימום מאמץ על ידי תרגול של תנועות מגוונות ובכך לשנות הרגלי תנועה שטבועים בנו באופן יומיומי. שיטת הפלדנקרייז מתאימה לכל אדם שהיא מסקרנת אותו כאשר היא פונה לרוב לקהל המבוגר יותר שרוצה לחזק את הגוף שלו עקב הגעתן של מחלות שונות כגון אוסטאופורוזיס כלומר צפיפות עצם נמוכה או עקב פציעה שדורשת לימוד של מרחב תנועה נכון. ניתן לבצע שיעורים אישיים ממוקדים או לחלופין שיעורים בקבוצה. הנושאים שנלמדים הם יציבה נכונה, שיווי משקל, תנועה, תרגום כוונה למעשה ורכישת מיומנויות של תנועה תוך כדי למידה. מטרת העל היא להביא את המתאמן למצב שבו הוא יודע לבצע תנועה מסוימת ומוגדרת ללא מאמץ וללא כאבים. בשיטת הפלדנקרייז המתאמן לומד איך לזוז בצורה נכונה שלא תפגע בגוף שלו. שיעור פלדנקרייז אורך לרוב כשלושת רבעי שעה ומומלץ לבצע אותו עם מדריך מוסמך בעיקר כאשר אין לכם ניסיון ואתם מחפשים מישהו לסמוך עליו. שימו לב שתמיד עליכם להאמין בגוף שלכם שהוא מסוגל לבצע פעולה כלשהי אך יחד עם זאת דעו לעצור כאשר אתם מרגישים שהתנועה מוגזמת מדי או לא מתאימה לכם. להקשיב לגוף שלכם זהו שם המשחק.

האם פלדנקרייז מתאים לילדים?

משה פלדנקרייז עקב אחר ילדים בגיל הרך וסבר שאת לימוד היציבה הנכונה יש לייצר כבר מגיל זה. מכאן שכל גיל הוא זמן טוב לסגל את עקרונות השיטה. שימו לב האם ילדכם הולך בצורה תקינה, ישרה ויציבה והאם הוא מתפתח כראוי. בסטודיו פנימה תוכלו להתעדכן ולהבין יותר על השיטה וגם כמובן להתנסות בה יחד עם מדריך מוסמך.

תרגול פלדנקרייז בירושלים

עוד בנושא

שיעורי ריקוד לנשים בירושלים

שיעורי ריקוד לנשים בירושלים

סטודיו למחול לנשים בירושלים – לרקוד מכל הלב סטודיו פנימה הינו סטודיו למחול בירושלים אשר פתח את שעריו לכל המעוניינים בשיעורים המשחררים והמהנים מכל. הסטודיו

קרא עוד »
יוגה בירושלים

ויג'נאנה יוגה

בסטודיו פנימה, אנו מלמדים בשיטת ויג'ננה יוגה. מורי היוגה הינם בוגרי הקורס למורים בכירים במכללת וינגייט בהוראת אורית סן גופטה. אורך השיעורים הינו שעה וחצי

קרא עוד »
דילוג לתוכן