פילאטיס בירושלים

שיעורי פילאטיס בירושלים

פילאטיס בירושלים היא שיטת אימון שמתאימה לכל מי שרוצה לחזק את השרירים המייצבים, לאפשר טווחי תנועה גדולים יותר לאורך עמוד השדרה והמפרקים וכתוצאה מכך להקל על הלחץ שנוצר עקב, לעיתים, ביצוע תנועה בצורה לקויה. המטרה היא ללמד את הגוף להשתמש בשרירים המתאימים עבור כל תנועה באופן ספציפי. בסטודיו פנימה תוכלו להתאמן בפילאטיס עם מורה נפלאה ומקצועית כך שתוכלו להכיר את הגוף שלכם טוב יותר ולהשתמש בו באופן תקין.

פילאטיס בירושלים – איך מתרגלים פילאטיס?

לכל סוג של פעילות גופנית קיימים עקרונות שונים אך גם דומים. בפילאטיס ישנם ששה עקרונות והם ריכוז, שליטה, מרכז, זרימה, דיוק ונשימה. עקרונות אלו מאפיינים את השיטה אך אם נחשוב על יוגה לדוגמה עקרונות אלו יתאימו גם שם. אז מה בעצם מייחד את הפילאטיס? אימון של פילאטיס מתאפיין במספר חזרות קצר של כל תרגיל מתוך כוונה לא להתיש את השריר ולגרום למתאמן להתרכז בתרגיל בצורה המירבית. בצורה כזו, המתאמן מפעיל כח רב בפחות חזרות על כל תרגיל. לעומת יוגה לדוגמה, התרגילים נערכים בהקשתה טבעית של הגב. בשיטת הפילאטיס יש הסתכלות ועבודה ספציפית על השרירים המייצבים משום שאלו השרירים שמניעים ומבודדים את התנועה, כלומר תומכים בה. שימוש נכון בשרירים המייצבים יגרום לביצוע של תנועה חלקה שתוביל בתורה לירידה בעומס בשרירים האחרים בגוף. לאנשים המבוגרים יותר החשיבות בשמירה על מסת שריר ועבודה נכונה היא חשיבות עליונה. מסת השריר עם השנים יורדת ולכן אנו נדרשים בכמות גדולה יותר של אימונים על מנת שנקבל את אותו האפקט שהיה לנו כשהיינו צעירים יותר. כדאי לתרגל פילאטיס בירושלים ויש לעשות זאת עם מדריך או מדריכה מיומנים ונחמדים.

סטודיו לפילאטיס ירושלים גם כשיקום עבור אנשים שעברו פציעה

פילאטיס היא שיטה נפלאה עבור אנשים הזקוקים לשקם פציעה ולחזור לעצמם עד כמה שניתן. שילוב של פילאטיס עם מורה שהתמחתה בשיקום פציעות, יחד עם פיזיותרפיה יכול לשפר את מצב המטופלים בצורה פלאית. ניתן להתייעץ עם סטודיו פנימה עבור שיעורי פילאטיס ולהגיע ולהתרשם משיעור ניסיון וגם להעביר הלאה לחברים. לסיים את היום עם שיעור פילאטיס יעשה לכם את היום.

P1040499

עוד בנושא

תרגול פלדנקרייז בירושלים

פלדנקרייז ירושלים

פלדנקרייז שיעורים אם נמאס לכם מכאבי הברכיים, הגב, הצוואר או הכתפיים כדאי לכם להצטרף לשיעור פלדנקרייז ירושלים. הפעלת הגוף בשיטת פלדנקרייז תורמת לפיתוח העצמי ולארגון

קרא עוד »

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב

קרא עוד »
דילוג לתוכן