סטודיו ליוגה

כל אחד מאתנו שואף לחיים מלאי אושר, נחת ושלווה. מדובר בטבעו של האדם בחיפוש אחר כל דבר בחיים. האושר והשלווה נמצאים בתוך כל אחד ואחד מאתנו. אנו בסטודיו פנימה בירושלים, נשמח לעזור לכם למצוא את השקט הפנימי והאושר שלכם. הסטודיו שלנו עוסק בשני ערוצים עיקריים: דרך המחול והתנועה ודרך היוגה. אנו מאמינים בהפריה ההדדית בין שני התחומים הללו. יחד התנועות הופכות לנעימות יותר, זורמות יותר, בריאות יותר ויוצרים יחד את ההארה והשמחה שאנשים זקוקים לה.

חיפוש האושר והשלווה בתוכנו:

אנשים רבים סקפטיים לגבי הנושא. הם חושבים שמדובר בסתם עוד משהו רוחני שאנשים מספרים להם וזאת בכדי למרוח אותם או לשכנע אותם למשהו שהם לא מאמינים בו. ניתן להוכיח שהאושר והשלווה קיימים בתוכנו. תחשבו על ימים שאתם ישנים שינה עמוקה, אתם שלווים בתוך עצמכם ובבוקר אתם קמים בתחושה נהדרת. משוחררים מהכול, מתעוררים בנחת ומרגישים רעננים לחלוטין. ללא סם, ללא זריקות – פשוט נחתם בתוך עצמכם וקיבלתם אנרגיות חדשות.

שיעורי היוגה שלנו:

אנו רוצים להביא אתכם לאותה שלוות נפש ורגיעה באמצעות שיטת ויג'ננה יוגה. המורים שלנו מקצועיים ומנוסים, בוגרי מכללת ויינגייט. אורך השיעורים הנו שעה וחצי. השיעורים מתחיילים בישיבה, עוברים לתרגילי נשימה, נמשך באימון תנוחות פיזיות וסגירת השיעור עם הרפיה.

איננו מאמינים בתחרותיות אך איננו מתפשרים על רמת המקצועיות. האווירה בשיעורים היא מקסימה ומפרגנת ואנו תמיד שמחים לקבל אלינו חברים חדשים.

שיעורי יוגה בירושלים

עוד בנושא

תרגול פלדנקרייז בירושלים

פלדנקרייז ירושלים

פלדנקרייז שיעורים אם נמאס לכם מכאבי הברכיים, הגב, הצוואר או הכתפיים כדאי לכם להצטרף לשיעור פלדנקרייז ירושלים. הפעלת הגוף בשיטת פלדנקרייז תורמת לפיתוח העצמי ולארגון

קרא עוד »

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב

קרא עוד »
דילוג לתוכן