מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב השראה גם מאמנויות גוף אחרות כגון יוגה, פלדנקרייז וכו'.

השיעורים בנויים מתרגילי ישיבה, עמידה,התקדמות בחלל ומגיעים עד לקומבינציות [משפטים תנועתיים] המאפשרים לחוות את חווית המחול במלואה.

בסטודיו פנימה, אנו שמים דגש רב על אימפרוביזציה מונחית-כלי המאפשר לכל תלמיד להתחבר לתנועה הפנימית, האותנטית, האישית שלו. מחול שיוצא מתוך הטכניקה והופך לדרך הבעה.

החיבור הייחודי של הסטודיו בין עולמות המחול והיוגה מאפשר לימוד מחול השם דגש רב יותר על יציבה נכונה, מבנה השלד ותנועה מובנית. הבנת ושכלול יכולות הגוף תוך הקפדה על בריאות הרקדנים ופחות על עבודה מוחצנת ונוקשה. הרעיון המנחה הוא ללמוד ולהתקדם מתוך הקשבה של כל אחד לגופו, ליכולותיו ולקצב ההתקדמות הרצוי לו, מבלי להסתכל מי קופץ גבוה יותר ומי מותח יותר את הרגל.

דרכנו היא ליצור אווירה לימודית מפרגנת וחסרת תחרותיות ללא התפשרות על הרמה המקצועית הגבוהה.

הקבוצות מוגבלות בגודלן כך שמתאפשרת תשומת לב אישית לכל תלמיד וצרכיו.

במהלך השנה, מתקיים שיעור פתוח בו אנו משתפים את ההורים בתהליך הלימודי שאנו חווים בשיעורים. לכם ההורים ניתנת הזדמנות לראות את הילדים לא רק על במה אלא בחוויית השיעורים השבועיים.

בסוף השנה, אנו מקיימים אירוע שאת תוכנו אנו משתדלים לגוון. לעיתים מופע על במת בית שמואל, לעיתים מופע בטבע למשל בגן הבוטני, ולפעמים העלאת מופע שבנוי מיצירות אישיות של התלמידים.

אנו מאמינים במופע המשקף את הלמידה וההתקדמות של השנה החולפת ובמקביל חווית במה נעימה לתלמידים.

36035358_1684438885011070_5068042872201150464_o[1]

עוד בנושא

יוגה בירושלים

ויג'נאנה יוגה

בסטודיו פנימה, אנו מלמדים בשיטת ויג'ננה יוגה. מורי היוגה הינם בוגרי הקורס למורים בכירים במכללת וינגייט בהוראת אורית סן גופטה. אורך השיעורים הינו שעה וחצי

קרא עוד »

בלט קלאסי

טכניקת הבלט הקלאסי מהווה את הבסיס לכל טכניקות המחול. הבלט הקלאסי הוא המקור שממנו התפתח המחול המודרני. טכניקת הבלט היא התווים שלאחר למידתם ניתן לנגן

קרא עוד »

יוגה בירושלים

כל אחד מאתנו יכול להביע את עצמו ולהתחבר לנפש הפנימית שלו על ידי שיעורי יוגה. סטודיו פנימה הוקם בשנת 2008 בשכונת בית הכרם בירושלים. מקימי

קרא עוד »
דילוג לתוכן