מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב השראה גם מאמנויות גוף אחרות כגון יוגה, פלדנקרייז וכו'.

השיעורים בנויים מתרגילי ישיבה, עמידה,התקדמות בחלל ומגיעים עד לקומבינציות [משפטים תנועתיים] המאפשרים לחוות את חווית המחול במלואה.

בסטודיו פנימה, אנו שמים דגש רב על אימפרוביזציה מונחית-כלי המאפשר לכל תלמיד להתחבר לתנועה הפנימית, האותנטית, האישית שלו. מחול שיוצא מתוך הטכניקה והופך לדרך הבעה.

החיבור הייחודי של הסטודיו בין עולמות המחול והיוגה מאפשר לימוד מחול השם דגש רב יותר על יציבה נכונה, מבנה השלד ותנועה מובנית. הבנת ושכלול יכולות הגוף תוך הקפדה על בריאות הרקדנים ופחות על עבודה מוחצנת ונוקשה. הרעיון המנחה הוא ללמוד ולהתקדם מתוך הקשבה של כל אחד לגופו, ליכולותיו ולקצב ההתקדמות הרצוי לו, מבלי להסתכל מי קופץ גבוה יותר ומי מותח יותר את הרגל.

דרכנו היא ליצור אווירה לימודית מפרגנת וחסרת תחרותיות ללא התפשרות על הרמה המקצועית הגבוהה. הקבוצות מוגבלות בגודלן כך שמתאפשרת תשומת לב אישית לכל תלמיד וצרכיו.

slider-img-13[1]

עוד בנושא

בלט קלאסי

טכניקת הבלט הקלאסי מהווה את הבסיס לכל טכניקות המחול. הבלט הקלאסי הוא המקור שממנו התפתח המחול המודרני. טכניקת הבלט היא התווים שלאחר למידתם ניתן לנגן

קרא עוד »

יוגה לגברים

החיים בעולם המודרני מערימים עלי אנשים רבים קשיים ואתגרים בכל פינה אליה ייפנו. על כן, סטודיו פנימה מעמיד לרשות תלמידיו גם שיעורי יוגה לגברים. אחת

קרא עוד »

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב

קרא עוד »
דילוג לתוכן