יוגה למתחילים בירושלים

מחפשים יוגה למתחילים בירושלים אך חוששים שלא תצליחו בביצוע התרגילים? אצלנו בסטודיו פנימה מאמינים שבעזרת הכוונה נכונה כל אחד יכול להצליח לתרגל יוגה. יוגה הינו תחום ספורטיבי אר אינו דורש ידע מקדים או היכרות קודמת עם עולם הספורט ולכן היא מתאימה ממש לכולם. יוגה הינה תהליך הדרגתי ואין ספק כי יוגה למתחילים שונה לגמרי מיוגה למתקדמים אך בעזרת תרגול רב והתמדה גם התלמידים המתחילים יוכלו להגיע לרמה הגבוהה ביותר אם רק ירצו.

תרגילים עבור יוגה למתחילים בירושלים

היוגה מורכבת מתרגילים רבים חלקם מורכבים יותר חלקם מורכבים פחות. ישנם תרגילים מסוימים אותם לומד כל יוגיסט מתחיל והם הבסיס לכל היוגה:

  • תנוחת הפרפר – תנוחה זאת נעשית בישיבה כאשר כפות הרגליים שלכם מוצמדות האחת אל השנייה במעין ישיבה מזרחית פתוחה. ככל ששרירי הגוף הופכים גמישים יותר ניתן להוריד את הגב נמוך יותר אל עבר כפות הרגליים.
  • תנוחת כלב מביט מטה – נגיעה עם כפות הידיים ברצפה והתקדמות מעט קדימה. הצורה הנוצרת בגוף הינה מעין משולש כאשר גם כפות הידיים וגם הרגליים מונחות על הרצפה והראש יורד למטה.
  • תנוחת הר – עימדו בצורה ישרה וזקופה כאשר הידיים שלכם מתוחות למעלה. על הגב להיות זקוף, בטן נכנסת פנימה וכפות הרגליים נטועות הרצפה. תנוחה זאת משפרת את היציבה באופן משמעותי.

קיימים תרגילי יוגה רבים למתחילים המאפשרים היכרות קלה ונינוחה עם עולם היוגה. בעזרת תרגילים אלו ניתן להבין ששינוי גופני לא חייב להיעשות על ידי תרגילים קשים, מתישים ומכבידים וניתן לחטב ולעצב את גופנו גם בצורה קלה ונעימה יותר.

מדוע מומלצת דווקא יוגה?

אנשים רבים שלא עשו כל פעילות גופנית בעבר בוחרים להתחיל דווקא מיוגה כיוון שהיא מאפשרת נחיתה נעימה אל תוך עולם הספורט. היוגה מאפשרת להתקדם לאט ובזהירות ועדיין לחזות בשינוי ממשי של הגוף. אם אתם נמצאים עדיין בשלב ההתחלתי שלכם ומחפשים סטודיו עבור שיעורי יוגה בירושלים שמתאים בדיוק עבורכם, זה הזמן להכיר את הסטודיו שלנו, פנימה. בעזרת גישה מכילה ומקצועית נוכל לעזור גם ליוגיסטים הצעירים ביותר להתקדם ולהצליח גם בתרגילים המורכבים ביותר.

yoga_07-32-1000-600-80

עוד בנושא

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב

קרא עוד »

יוגה בירושלים

כל אחד מאתנו יכול להביע את עצמו ולהתחבר לנפש הפנימית שלו על ידי שיעורי יוגה. סטודיו פנימה הוקם בשנת 2008 בשכונת בית הכרם בירושלים. מקימי

קרא עוד »
תרגול פלדנקרייז בירושלים

פלדנקרייז ירושלים

פלדנקרייז שיעורים אם נמאס לכם מכאבי הברכיים, הגב, הצוואר או הכתפיים כדאי לכם להצטרף לשיעור פלדנקרייז ירושלים. הפעלת הגוף בשיטת פלדנקרייז תורמת לפיתוח העצמי ולארגון

קרא עוד »
דילוג לתוכן