יוגה לגברים

החיים בעולם המודרני מערימים עלי אנשים רבים קשיים ואתגרים בכל פינה אליה ייפנו. על כן, סטודיו פנימה מעמיד לרשות תלמידיו גם שיעורי יוגה לגברים. אחת הדעות המוטעות הרווחות בעולם כיום טוענות כי היוגה נועדה לנשים בלבד. אך האמת היא כי תורת התרגול העתיקה הזו פותחה במקורה בעבור גברים ונשים גם יחד. תרגולים אלו יכולים להביא להקלה על העומס בקרב אנשים רבים מתחומי החיים השונים. היוגה מהווה כיום כמעין מקום מפלט מכל הלחצים והקשיים אשר החיים מציבים בפנינו. אין סיבה שפעילות זו תהיה שמורה אך ורק לנשים בשעה שכל אדם יכול להפיק ממנה תועלת רבה.

מה יכולה להציע יוגה לגברים?

אנשים רבים עשויים להניח כי יוגה הינה פעילות ספורטיבית אשר שמורה לנשים בלבד. אך האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר. שיעורי היוגה הינם בעלי יתרונות בריאותיים משמעותיים, גם לגברים. המשיכו לקרוא וגלו כיצד השתתפות בשיעורי יוגה לגברים תוכל לתרום גם לכם.

  • פיתוח גמישות – גברים רבים אשר מעוניינים בפיתוח גופם פונים אל אימוני הכושר, אך ככל שעובר הזמן והם מגדילים את מסת השריר, הם עשויים לגלות כי בלעדי הגמישות הם עשויים להיפצע או לסבול ממתח שרירים גבוה. השתתפות בשיעורי יוגה תסייע בפיתוח הגמישות ותשפר את פעילות הגוף כולו, גם בענפי ספורט אחרים.
  • חיזוק השרירים – זוהי סיבה בגינה נשים רבות פונות אל היוגה. חשוב להבין כי תופעה זו תתרחש בקרבם של כל המתרגלים יוגה, הן גברים והן נשים.
  • רגע של נחת – זכרו כי חלק בלתי נפרד מהיוגה יהיה התנתקות מהקשיים והאתגרים ובחינה פנימית, עצמית. הדבר בעל יתרונות נפשיים ורוחניים רבים בעבור כל גבר או אישה אשר בוחרים בפעילות ספורטיבית ייחודית זו.

יוגה לכולם

סטודיו פנימה פותח את שעריו לכולם ומזמין אתכם להצטרף לשיעורי היוגה הנערכים במקום. הסטודיו פועל מתוך הבנה כי שיעורי היוגה יכולים להטיב עם כולם, גברים ונשים גם יחד. זאת ללא תלות בגילם, מצבם הבריאותי ורמת הגמישות שלהם.

Yonatan_Grossman_Prana_Yoga__1_-21-1000-600-80

עוד בנושא

פילאטיס בירושלים

שיעורי פילאטיס בירושלים פילאטיס בירושלים היא שיטת אימון שמתאימה לכל מי שרוצה לחזק את השרירים המייצבים, לאפשר טווחי תנועה גדולים יותר לאורך עמוד השדרה והמפרקים

קרא עוד »

מחול מודרני

המחול המודרני מוביל להתנסות רחבה של תנועה בחלל, עבודת רצפה, מוסיקליות ואימפרוביזציה. השיעור מתבסס על טכניקות מחול ידועות כגון "מרתה גראהם" ו"רליס", אך בנוסף שואב

קרא עוד »
יוגה לגברים בירושלים

עד היום הייתם בטוחים שיוגה זה משהו שמתאים יותר לנשים ובגלל זה לא נרשמתם לשיעור יוגה לגברים? לא ידעתם בכלל שיש כזה דבר? אם כך, כדאי שתדעו: לא רק שיש שיעורי יוגה שמיועדים לגברים, אלא שהם גם מומלצים בחום – בלי קשר לשאלה בני כמה אתם. תוהים היכן תוכלו לעבור את החוויה הנפלאה הזאת? וכיצד תרגישו שאתם באמת נותנים ביטוי לגוף שלכם? כדאי שתדעו: סטודיו פנימה בירושלים הוא הבחירה הנכונה, אז למה אתם מחכים?

בואו לתרגל יוגה באווירה נעימה

מוזמנים להכיר עוד היום את סטודיו פנימה. סטודיו זה, שהוקם על ידי חגית ויונתן גרוסמן בירושלים כבר בשנת 2008, הוא הבחירה הנכונה עבור כל מי שרוצה לעשות יוגה באווירה נעימה. אין כאן תחרותיות אבל יש כאן הקשבה גדולה לגוף – כולל התייחסות למגבלותיו, כך שלא תצאו משיעורי יוגה עם כאבים בשרירים. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום למספר: 072-2513336, כי גם לכם מגיע להתחיל לתרגל יוגה וליהנות מכל רגע.

יוגה לגברים בירושלים

אם אתם שייכים לאותם הגברים שעדיין מתלבטים ולא בטוחים האם יוגה לגברים זו בחירה שיש להשקיע בה את הזמן הפנוי, כדאי שתדעו: התשובה היא בפירוש כן. יוגה שמיועדת לגברים יכולה לסייע במישורים שונים ומגוונים, כמו לדוגמא:

  • פיתוח הגמישות – ככל שתהיו גמישים יותר כך תרגישו יותר מחוברים לגוף ותסבלו הרבה פחות מכאבי גב, צוואר ועוד.
  • חיזוק השרירים – זה נכון שגם פעילות ספורטיבית אינטנסיבית כמו הרמת משקולות תחזק את השרירים שלכם, אך אין כמו יוגה לחיזוק השרירים. בנוסף לכך, יוגה גורמת לכך שתרגישו ותיראו הרבה יותר יציבים כך שגם במובן הזה מדובר על אופציה שכדאי לנסות.
  • האפשרות להירגע – עם כמה משימות אתם מתמודדים בחיי היומיום שלכם? ומתי בפעם האחרונה עצרתם לנוח, לנשום עמוק ופשוט להירגע? יוגה תאפשר לכם לעשות זאת ואתם תראו שזה אפילו ממכר.
סטודיו יוגה לגברים בירושלים

בשנים האחרונות יוגה לגברים בירושלים הפך לאחד הטרנדים המוכרים ביותר בעיר. אם בעבר יוגה נחשבה לפעילות המתאימה יותר עבור נשים כיום אנו יודעים שהדבר אינו מדויק וכי ישנם גם גברים רבים הבוחרים בסוג פעילות זה בגלל יתרונותיו הרבים. יוגה מאפשרת הן לנשים והן לגברים להתחבר אל עצמם, לחזק את שרירי הליבה שלהם ולמצוא שלווה פנימית תוך כדי הפעילות. אם גם אתם מחפשים סטודיו המספק שיעורים לגברים זה הזמן להכיר את סטודיו פנימה שמאפשר שיעורים לגברים ונשים כאחד.

הבחירה בפעילות יוגה לגברים

ניתן לראות כי יותר ויותר גברים בוחרים בשיעורי יוגה, הן על מנת לחזק את גופם והן על מנת לחזק את נפשם. אם אתם מחפשים סטודיו מיוחד גם לגברים באזור ירושלים פנימה הינו המקום המדויק ביותר עבורכם, בעזרתה של גישה מכילה אך מקצועית נוכל לעזור לכם לשפר ולחזק את גופכם בדרך מיוחדת.
סטודיו יוגה לגברים בירושלים

ההתניות האוטומטיות שלנו לימדו אותנו לחשוב כי גברים תמיד יעדיפו סוג פעילות גופנית הכוללת הרמת משקולות וניפוח שרירים, בעוד נשים יעדיפו באופן גורף סוגי פעילות שיעזרו להן בעיצוב וחיטוב הגוף ובשמירה על גמישות. השינויים שחלו במהלך השנים מלמדים אותנו שאין זה כך והחלוקה הזאת כלל אינה נכונה ולבטח שאינה צודקת. גברים רבים בוחרים מידי שנה לעשות יוגה ממספר סיבות:

  • גמישות השריר - על מנת לחזק את השריר צריך לשמור ולשפר גם את הגמישות שלו. יוגה היא הדרך הטובה ביותר להאריך את השריר ובכך לחזק את הגמישות שלו ולכן גברים רבים בוחרים בה.
  • חיזוק היציבה - צורת החיים שלנו, העבודה התמידית מול המחשב והישיבה מול מסך הטלפון גורמת לגב שלנו להפוך כפוף יותר ויותר. לעיתים אנשים לא שמים לב כי הם מאבדים כמה סנטימטרים מגובהם רק משום שהעמידה שלהם אינה זקופה. יוגה מחזקת את הגב ובכך תורמת ליציבה שלנו מצד אחד ולהימנעות מכאבים עתידיים מצד שני.
  • חיזוק הנפש - יוגה מאפשרת אמנם תחזוקה של הגוף אך היא משפיעה רבות גם על הנפש. השקט והשלווה אותן היוגה מאפשרת הן מצרך נדיר שלא ניתן למצוא בכל מקום.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן